Nábytek Vencl&Banha s.r.o.

Kvalitní nábytek již od roku 1995

NÁBYTEK - DŘEVĚNÉ HRAČKY - SEDACÍ SOUPRAVY - PALUBKY

Jsme obchodní firma působící na českém trhu jíž od roku 1995. Naši první aktivitou bylo výroba stavebního materiálu a nábytkářských doplňku. Dále jsme rozšířily naši působnost na velkoobchodní a maloobchodní prodej nábytku. Při dalším rozšiřovaní obchodních aktivit jsme se zamířily na prodej sedacího čalouněného nábytku, obývacích stěn, dětských pokojů, dětských posteli, vybaveni do ložnice, vybaveni do kuchyně a různé bytové doplňky. Postupně aktualizujeme naše produkty prostřednictvím zavedení nových modelů, aby zákazníci mohli zdobit interiéry s nejnovějšími trendy. Neustále zavádění nových technologických linek u naších dodavatelů, určující etapy nového moderního vývoje. Prodej našich výrobku zahrnuje jak v České republice tak i v zahraniční.

Nábytek nabízený naši firmou zakládá své obchodní filozofie na vysokou kvalitu produktů, s přihlédnutím především k pohodlí a funkčnosti dodávaného nábytku. Nabízíme naše výrobky širokému spektru spotřebitelů, které nabízí širokou škálu potahových látek, barevné odstíny, tvary a formy nábytku, designové bytové doplňky. Nabídka zahrnuje kompletní zařízeni bytu, domu, chalupy, restaurace, kanceláře, hotely atd. Vše ve vysoké kvalitě, aby vyhovovaly potřebám i těch nejnáročnějších zákazníků. Zboží je možné prohlédnout u nás na kamenné prodejně na adrese sídla firmy v Týništi nad Orlicí. Smluvními přepravci Vám naše výrobky zašleme na dohodnutou adresu. 

V případě dotazu jsme Vám k dispozici

Po – Pá od 8.00 do 16.00,

na telefonu +420 739 000 807 nebo emailu: nabytek.kostelec@seznam.cz

Náš e-shop je vám k dispozici 24 hodiny denně.

Přejeme Vám příjemný nákup.

Tým prodejců firmy:

Vencl & Banha s.r.o.

ul. Mostecká 24

517 21 Týniště nad Orlicí

IČO: 02744180 DIČ: CZ02744180

zapsaná: Krajský soud v Hradci Králové, sp.zn. č. C33339

AKCE - SLEVY

ZAHRADNÍ NÁBYTEK - SEDACÍ SOUPRAVY - PATROVÉ POSTELE

a další nábytek nabízíme v eshopu i kamenné prodejně.

Aktuálně nabízíme patrové dětské postele vyrobené z masivního dřeva za výhodné ceny. Podívejte se na naši nabídku patrových postelí vhodných pro děti.

Klasické sedací soupravy a rohové sedací soupravy.
V eshopu máme nabídku různých druhů sedacích souprav, které splňují mnoho kritérií vašeho výběru. Vyberte si z naší nabídky sedací soupravy klasické, sedací soupravy rohové

Potřebujete více informací kontaktujte nás emailem palubky.vencl@seznam.cz nebo na
zákaznické lince 739 000 807.

Podívejte se i na další druhy nábytku, nabízíme: Pohovky, válendy, křesla, taburety

ZAHRADNÍ NÁBYTEK

Kromě sedacích souprav nabízíme také dřevěný zahradní nábytek a doplňky. Dodáváme pro vás raději dřevěný nábytek než plastový či kovový hned z několika důvodů. Lidi a stromy vždy spojovala příbuzenská a přátelská pouta. Zranění a vysílení vojáci, aby získali sílu, šli k dubu. Žena, aby měla štěstí v rodině a narodilo se ji zdravé dítě, šla za lípou. Dívka, aby její život byl šťastný, šla za břízou…(zdroj internet). Sice zaplatíte o něco více, ale dřevěný nábytek má několik podstatných výhod:

  • přirozený vzhled – dřevo působí na každé zahradě přirozeněji než plast či kov
  • dlouhá životnost – masivní dřevěný nábytek má velmi dlouhou životnost, je vyroben s ohledem na venkovní klimatické podmínky
  • zahradní nábytek z masivu je bezpečný a ekologický, zároveň je moderní a trvanlivý

VELKÝ VÝBĚR ZAHRADNÍHO NÁBYTKU

V tomto přehledném e-shopu (i v kamenné prodejně) naleznete vše, co na zahradu potřebujete. Celé zahradní sety, křesla, lavice, stoly, lehátka, dřevěné houpačky, dekorace, ptačí budky, hřiště, pružinové houpačky, pivní a piknikové sety a mnohé jiné. Ručíme vám za kvalitu nábytku, pečlivě jej pro vás vybíráme. 

Přejeme vám příjemný nákup. Máte-li jakékoliv dotazy, prosím kontaktujte nás na telefonu 739 000 807 nebo pište nám emailem: nabytek.kostelec@seznam.cz Rádi a ochotně zodpovíme vaše dotazy, poradíme vám s výběrem a vůbec vám vyjdeme vstříc.

Vytvořeno v systému shopadmin® 2021 - 2024 | změnit nastavení cookies